Historia firmy

Firma MK System powstała w 2004 roku, od początku działalności zajmowaliśmy się importem pamięci USB na potrzeby firm reklamowych. Początkowo wszystkie zamówienia realizowane były bezpośrednio w dalekowschodnich fabrykach, przez co czas realizacji wynosił minimum trzy tygodnie. Szybko zorientowaliśmy się, że rynek reklamowy oczekuje krótszych terminów realizacji, tym samym aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy największy magazyn pamięci USB w Polsce. Od tej pory najbardziej popularne modele dostępne są od ręki.

W 2011 roku, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu montażu pamięci USB w Europie. Stworzenie linii montażowej oraz działu znakowania, pozwoliło znacząco zwiększyć ilość modeli oraz kolorów, dostępnych z krótkim terminem realizacji. Aktualnie jest to ponad 40 modeli w różnych opcjach kolorystycznych, a popularny model PD-6 jest dostępny w 256 kombinacjach kolorystycznych. Lokalizacja zakładu w centralnej Europie, pozwala na szybki transport przesyłek zarówno na terytorium Unii Europejskiej, oraz do Europy Wschodniej. Czas transportu przesyłek kurierskich do większości Państw Unii Europejskiej, wynosi od 2 do 3 dni roboczych.

Dobra organizacja produkcji i elastycznie zwiększane moce produkcyjne, pozwalają utrzymać stałe, krótkie terminy realizacji. Każda pamięć z oferty, o ile zostanie zamówiona bez znakowania, zostanie wysłana już na następny dzień roboczy.

Stale rozbudowujemy dział znakowania, używamy tylko markowych maszyn i komponentów. Aby móc wygrawerować logo, z najwyższą jakością, na każdym rodzaju materiału, stosujemy 4 rodzaje znakowarek laserowych: YAG, FIBER, DPSS i CO2. Do nadruków pełno-kolorowych, używamy najwyższej jakości drukarek z głowicami EPSON, pozwalającymi drukować fotorealistyczne obrazy w rozdzielczości do 5760dpi. Ofertę usług znakowania uzupełnia tampodruk.

Jednocześnie stale rozwijamy dział importu. Dobre kontakty z dalekowschodnimi dostawcami pozwalają zrealizować każde powierzone nam zadanie. Wyróżnia nas najlepsza cena i krótkie terminy realizacji. Stały kontakt z przedstawicielstwem w Chinach, pozwala ściśle kontrolować jakość oraz terminowość dostaw.

Konkurencyjna oferta, atrakcyjne ceny oraz rzetelność, pozwoliło nam zyskać uznanie szerokiego grona klientów z wielu państw Europejskich, oraz pozycję lidera na rynku Polskim.

W 2014 roku, odświeżamy wizerunek firmy, jednocześnie zmieniamy nazwę na USB System.

Powrót na górę