PVC STUDIO

Wykonamy dowolny kształt 3d

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji pamięci z PVC, drewna, skóry, akrylu oraz innych materiałów. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów i wykonać nawet najbardziej wymyślne kształty. Tworzymy pamięci USB, power banki, breloki oraz i inne gadżety.

Wykonamy dowolny kształt 2d

Projekt 2D to tańszy sposób na stworzenie własnego gadżetu, wystarczy prosty rysunek lub nawet samo logo, my zajmiemy się resztą.

Nasza technologia

Realizacja projektu

1 Materiały od klienta

Wystarczy schematyczny rysunek lub zdjęcie produktu, logo w krzywych i kolory Pantone.

2 Wizualizacja 2D/3D

Na podstawie materiałów od klienta przygotowujemy projekt 2D lub 3D i podsyłamy do akceptacji. Prace trwają, aż klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

3 Wzór do akceptacji

Po przygotowaniu wizualizacji wykonujemy jedną sztukę pamięci i przesyłamy zdjęcia do akceptacji.

4 Realizacja i wysyłka

Po akceptacji zdjęcia rozpoczynamy produkcję masową. Naszym celem jest jak najszybsze dostarczenie produktu najwyższej jakości do klienta.

Chcesz zobaczyć gotowy efekt?
Zobacz nasze realizacje

PVC Pamięci USB PVC Power Banki PVC Ładowarki indukcyjne PVC Kable PVC Breloki PDF Portfolio

Masz pytanie?
Jesteś zainteresowany?

Odpowiemy na twoje pytania i przeprowadzimy cię przez proces realizacji.

  Skontaktuj się z nami
Wszystkie znaki towarowe, znaki firmowe, logotypy i inne grafiki znajdujące się na niniejszej stronie są własnością firm, które zleciły wykonanie przedstawionych projektów. Znaki firmowe i zdjęcia produktów znajdujące się na tej stronie zostały załączone wyłącznie w celach informacyjnych i w żaden sposób nie naruszając przysługujących ich właścicielom praw.

Powrót na górę