PVC - Pamięci w dowolnym kształcie 2D lub 3D

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji modeli wykonanych z PVC. Jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów i wykonać nawet najbardziej wymyślne kształty, zarówno 2D jak i 3D. Wykonujemy pamięci w wielkości standardowej jak i mini w oparciu o kości UDP. W naszej fabryce formy są wypełniane automatycznie, co gwarantuje najwyższą jakość odwzorowania detali, oraz pełna powtarzalność wypełniania form.
Pozostałe informacje oraz inne przykładowe prace w dziale: pendrive - dowolne kształty.


Przykładowa realizacja:

1.

Klient dostarcza schematyczny rysunek lub zdjęcie produktu/wzoru.

Jeśli posiadasz jedynie logo, projekt kształtu nie jest konieczny, dopasujemy je za Ciebie. Musisz jedynie dobrać kolory z palety Pantone.

2.

Wizualizacja projektu 3D do akceptacji.

Do nas należy opracowanie modelu 3D. Po akceptacji wizualizacji, produkt gotowy jest do produkcji.

3.

Zdjęcie gotowego wzoru do akceptacji przez klienta.

Zanim wyprodukujemy całe zamówienie dobrze jest zapoznać się z pierwszą sztuką produktu.

4.

Gotowy produkt!


Pamięci według wytycznych klienta, z innych materiałów

Na specjalne zamówienie, wykonujemy pamięci z dowolnych materiałów: z plastiku ABS, drewna lub metalu. Jeżeli klient ma bardzo specyficzne wymagania, oraz czas niezbędny do wykonania niestandardowej realizacji, my sprostamy temu zadaniu.

Pamięci z innych materiałów


Dowolny kolor PANTONE!

To idealny sposób by uczynić pendrive jeszcze bardziej unikatowym, wystarczy dobrać kolor i przesłać nam logo. Pantone na przykładzie modelu PD-10 oraz PD-6. Dostępny również z wieloma innymi modelami, o szczegóły prosimy pytać handlowców.Opakowania

Na potrzeby klienta możemy stworzyć indywidualne opakowanie (dowolny kształt i nadruk):

W naszej ofercie znajdują się także gotowe wzory opakowań:
Wgrywanie danych

Oferujemy państwu usługę wgrywania danych do zamówionych pamięci.


Możliwości:

Standard - zwykłe dane (pliki).
Autorun - prezentacja uruchamiana automatycznie po podłączeniu USB do komputera.
Zabezpieczenie - dane wgrywane są na osobną partycję, zabezpieczoną przed skasowaniem.


Znakowanie

Każdego z naszych Zleceniodawców traktujemy indywidualnie wychodząc naprzeciw Jego oczekiwaniom, wymaganiom i pragnieniom. Tym samym oprócz interesujących produktów oferujemy całą gamę niestandardowych usług. Wszystkie towary możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, poprzez nadruk lub grawerunek logo, wykonanie smyczy oraz ozdobnego opakowania.

Tampondruk Tampondruk - technika charakteryzująca się trwałością i wysoką jakością. Umożliwia wykonanie nadruku w kilku kolorach, na dowolnym podłożu.

Grawerowanie laserowe w aluminium Grawerowanie laserowe w aluminium - metoda stosowana do trwałego znakowania na przedmiotach z metalu. Wykonany grawerunek jest trwały i nie zniszczalny, daje bardzo elegancki efekt.

Grawerowanie laserowe w skórze Grawerowanie laserowe w skórze - metoda stosowana do trwałego znakowania na przedmiotach ze skóry. Wykonany grawerunek jest trwały i niezniszczalny, daje bardzo elegancki efekt.

Tłoczenie w skórze Tłoczenie w skórze - metoda stosowana do trwałego znakowania materiałów promocyjnych, zazwyczaj ze skóry i materiałów skóropodobnych.

Tłoczenie w silikonie Tłoczenie w silikonie - metoda stosowana do trwałego znakowania materiałów promocyjnych możliwa jest także na powierzchniach gumowych/silikonowych.

Nadruk oksydowany Nadruk Full Color - technika charakteryzująca się wyższą szczegółowością nadruku, umożliwia wykonanie nadruku o pełnej palecie barw.

Nadruk oksydowany Nadruk oksydowany - technika stosowana do drukowania logo na metalu. Wykonany nadruk ma kolor chromu i wyraźną grubość.

Obudowa w kolorze Pantone Obudowa w kolorze Pantone - pozwala dopasować gadżet reklamowy do indywidualnego charakteru firmy lub produktu. Połączenie dobranego koloru obudowy z nadrukowanym logo, daje unikatowy efekt.Powrót na górę